Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cayo Santa Maria

U severního pobřeží Kuby se na ploše 12 km2 rozkládá ostrůvek Cayo Santa Maria, který je z velké části porostlý bujnou vegetací. Lemují jej nádherné bílé písečné pláže, které nádherně kontrastují nejen s tropickou zelení, ale také s azurovými vodami Karibského moře. Cayo Santa Maria je stále oblíbenějším cílem turistů hledajících odpočinek od každodenních starostí.

Cayo Santa Maria ležící asi 100 kilometrů od historického města Santa Clara, patří do soustavy malých ostrůvků tvořících souostroví Jardines del Rey. S Kubou je tento, ale i další ostrovy v okolních vodách, spojen 48 kilometrů dlouhou kamennou hrází, která získala cenu za nejlepší ekologickou stavbu. Na výstavbu bylo spotřebováno 7 milionů kubíků nejrůznějších přírodních materiálů, jako je štěrk, kameny nebo kusy skal. S výstavbou bylo započato v roce 1989 a trvala celkem 10 let.

Na Cayo Santa Maria bylo vystavěno několik ubytovacích zařízení, která poskytují opravdový komfort i těm nejnáročnějším klientům. Zdejší ubytování patří k těm nejluxusnějším na Kubě. Výtečné je zde také jídlo, rozhodně byste neměli vynechat ochutnávku darů moře. Jednotlivé hotelové komplexy se starají také o zábavu a volný čas svých hostů, věnovat se mohou nejrůznějším aktivitám, jako je třeba lukostřelba, jóga, kurzy salsy, vodní aerobic, lekce španělštiny, tenis, plážový volejbal, večerní show a mnoho dalšího. Na Cayo Santa Maria zažijete plno nezapomenutelných dobrodružství.

V současnosti je Cayo Santa Maria jednou z nejoblíbenějších kubánských destinací, která nabízí dokonalou kombinaci slunce, pláží a přírody. Je také ideálním místem pro provozování nejrůznějších vodních sportů, jako je surfování, plavba na katamaránu, jachting, potápění či šnorchlování podél korálových útesů. Pod mořskou hladinou je možné pozorovat nejrůznější druhy fauny a flory, což je jedinečný zážitek. Pokud příliš sportům neholdujete, můžete klidně celý den proležet na překrásné pláži, ve stínu kokosové palmy a jen sledovat krásu kolem sebe. Při západu slunce si vychutnejte skleničku nějakého míchaného nápoje s kubánským rumem.

 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko