Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cuba Dive

Cuba Dive

Náchodská 530
541 03 Trutnov
Telefon: 777 832 315
Web: http://www.divingincuba.cz
Email: milos.chlapek@divingincuba.cz

 

Potápění v podmořských rezervacích na Kubě.
S radostí poskytneme veškeré nezbytné informace a podporu všem, kteří mají chuť vydat se za potápěním na největší ostrov v Karibiku, bez ohledu na to, zda se tam hodlají vypravit s cestovkou či individuálně. Kromě informací ryze potápěčských zde najdete vše, co k cestě na Kubu potřebujete: uceleným přehledem leteckých spojení (pravidelné lety z Prahy i cenově mimořádně výhodné charterové spoje z Německa) počínaje, počasím a vízovými záležitostmi, praktickými (nejen potápěčskými) informacemi o této karibské zemi pokračujíc a seznamem doporučených potápěčských agentur konče.

ČLÁNKY FIRMY:
Kuba autentická - dovolená s pronajatým autem
Kuba - možnosti potápění

Další kontakty

Mobil 2: 774 832 316

 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.