Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Prázdninový klub Evropa

Prázdninový klub Evropa

Rumunská 12
120 00 Praha 2-Nové Město
Telefon: 222 511 150
Web: http://www.pke.cz
Email: info@pke.cz

 

CK Prázdninový klub Evropa patřila v 90. letech mezi první vlnu cestovních kanceláří založených v nové éře cestování. Od počátku své existence se zaměřila na organizování zájezdů do tehdy jedné z nejžádanějších evropských destinací-Španělska.

Pro české cestovatele jako jedna z prvních objevila Andalusii, nejjižnější část Španělska, a zavedla do tamní metropole Málagy první charterové lety. Snažila se, někdy úspěšně, jindy zase méně, o otevření nových a méně navštěvovaných destinací ve Španělsku, jako la Manga del Mar Menor, Valencie, Alicante, Costa de la Luz, Menorca. Zároveň se společnost profilovala jako organizátor prodloužených víkendů do španělských metropolí (Madrid, Barcelona, Sevilla), na pobřeží Andalusie a ostrov Mallorcu za velmi zajímavé ceny, převážně v období španělských svátků, kde hrálo klíčovou roli vytěžování charterových letů ze Španělska do Prahy v opačném směru českými klienty. 

V současnosti se cestovní kancelář orientuje na zájezdy do Španělska a dalších destinací na míru, což je činnost postavená na dobré znalosti teritoria, kdy je klientovi zařízen zájezd či pracovní cesta s programem, termínem a ubytováním podle jeho přání. K tomu kancelář disponuje interním rezervačním systémem, který umožňuje vyhledat a okamžitě rezervovat, i nezávazně, za agenturní ceny ubytování v jakékoliv evropské zemi a ve vybraných zemích mimo Evropu. Nejširší nabídkou ubytování však společnost disponuje ve Španělsku a Itálii, kde nabídka, v řádu tisíců ubytovacích zařízení, pokrývá veškeré území těchto států. Nadále se ve vybraných termínech organizují prodloužené víkendy do Andalusie a Sicílie. Nechybí ani agenturní činnost, tedy prodej produktů dalších cestovních kanceláří působících na zdejším trhu z katalogů a podle nich vytvořená nabídka jak klasických plážových destinací – Řecko a jeho ostrovy, Chorvatsko, Portugalsko, Turecko, Bulharsko, Egypt, Mallorca, Kanárské ostrovy-Tenerife, Gran Canaria, Lanzatore, Fuerteventura, Madeira, tak i exotických destinací jako jsou Thajsko, Srí Lanka, Maledivy, Kuba, Dominikánská republika, Zanzibar, Keňa.

 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.