Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Kuba - lokality a destinace

Na této stránce naleznete články a cestopisy k lokalitě „Kuba“. Informace o lokalitě, rady a tipy na cesty, fotografie a další zajímavosti k lokalitě najdete zde: Kuba.

Viňales je úžasný přírodní amfiteátr

Viňales je úžasný přírodní amfiteátr

Údolí Viňales patří k nádherným přírodním klenotům Kuby. Nachází se v pohoří Sierra de los Organos. Oblast Viňales je tak jedinečná, že je považována za národní památku. Pozornost turistů určitě zaujmou vápencové útvary nazývané mogotes. Centrem této oblasti je městečko Viňales s kouzelnou koloniální atmosférou.

celý článek

 

Matanzas – město žhavého tance a hudby

Matanzas – město žhavého tance a hudby

Přístavní město Matanzas leží asi 105 km východně od Havany. Průmyslový přístav je plný nákladních lodí, kde převažují tankery s ropou. Když se dostanete na vyvýšenou městkou část, možná uvidíte prstenec čoudících komínů, který město svírá. Přesto se jedná o významné turistické centrum tradiční hudby, ovlivněné africkými rytmy.

celý článek

 

Santa Clara – Che Guevarovo město

Santa Clara – Che Guevarovo město

Santa Clara je hezké univerzitní město, které v dějinách moderní Kuby zaujímá jedinečné místo. Odehrála se zde rozhodující bitva revoluce za svržení Batistova režimu, kterou vedl a také vyhrál Che Guevara. Důležité město ležící v samém srdci Kuby je také hlavním městem provincie Villa Clara.

celý článek

 

Havana je městem mnoha tváří

Havana je městem mnoha tváří

Havana – hlavní město Kuby je romantické a velkolepé město, které je srovnatelné s jinými evropskými či americkými velkoměsty. Právem patří mezi světové historické metropole, která svými památkami připomíná slavnou španělskou minulost.

celý článek

 

Kuba

Kuba

Ostrov Kuba leží v srdci amerického Středozemí, jižně od Obratníku Raka v Mexickém zálivu. Atlantický oceán se rozlévá na severu Kuby a Karibské moře na jihu. U nádherného pobřeží se hojně vyskytují korálové útesy a atoly.

celý článek

 
1 2
 
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko