Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Kuba - lokality a destinace

Na této stránce naleznete články a cestopisy k lokalitě „Kuba“. Informace o lokalitě, rady a tipy na cesty, fotografie a další zajímavosti k lokalitě najdete zde: Kuba.

Viňales je úžasný přírodní amfiteátr

Viňales je úžasný přírodní amfiteátr

Údolí Viňales patří k nádherným přírodním klenotům Kuby. Nachází se v pohoří Sierra de los Organos. Oblast Viňales je tak jedinečná, že je považována za národní památku. Pozornost turistů určitě zaujmou vápencové útvary nazývané mogotes. Centrem této oblasti je městečko Viňales s kouzelnou koloniální atmosférou.

celý článek

 

Matanzas – město žhavého tance a hudby

Matanzas – město žhavého tance a hudby

Přístavní město Matanzas leží asi 105 km východně od Havany. Průmyslový přístav je plný nákladních lodí, kde převažují tankery s ropou. Když se dostanete na vyvýšenou městkou část, možná uvidíte prstenec čoudících komínů, který město svírá. Přesto se jedná o významné turistické centrum tradiční hudby, ovlivněné africkými rytmy.

celý článek

 

Santa Clara – Che Guevarovo město

Santa Clara – Che Guevarovo město

Santa Clara je hezké univerzitní město, které v dějinách moderní Kuby zaujímá jedinečné místo. Odehrála se zde rozhodující bitva revoluce za svržení Batistova režimu, kterou vedl a také vyhrál Che Guevara. Důležité město ležící v samém srdci Kuby je také hlavním městem provincie Villa Clara.

celý článek

 

Havana je městem mnoha tváří

Havana je městem mnoha tváří

Havana – hlavní město Kuby je romantické a velkolepé město, které je srovnatelné s jinými evropskými či americkými velkoměsty. Právem patří mezi světové historické metropole, která svými památkami připomíná slavnou španělskou minulost.

celý článek

 

Kuba

Kuba

Ostrov Kuba leží v srdci amerického Středozemí, jižně od Obratníku Raka v Mexickém zálivu. Atlantický oceán se rozlévá na severu Kuby a Karibské moře na jihu. U nádherného pobřeží se hojně vyskytují korálové útesy a atoly.

celý článek

 
1 2
 
 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko